Godło Polski

Zespół Szkół Plastycznych

im. Piotra Michałowskiego  w  Rzeszowie


DziennikOFFICE 365BIP
Godło Polski

Zespół Szkół Plastycznych

im. Piotra Michałowskiego  w  Rzeszowie


DziennikOFFICE 365BIP

Konsultacje dla kandydatów do klasy pierwszej

27.05.2023r.

Szanowni Kandydaci do klas pierwszych Zespołu Szkół Plastycznych im. P. Michałowskiego w Rzeszowie!!!

Dnia 27 maja 2023 r., w godzinach 9:00-12:00 zapraszamy na ostatnie konsultacje z rzeźbyrysunku i malarstwa.

Osoby zainteresowane prosimy o przyniesienie szkicowników (blok techniczny A3), gumki do mazania, miękkich ołówków (2B-6B), farb temperowych\plakatowych lub akrylowych, palety, pędzli, kubka na wodę, spinaczy malarskich oraz noża stołowego (nieostrego) do formowania gliny rzeźbiarskiej.

Serdecznie zapraszamy, wejście od ul. Staszica!

O terminach kolejnych konsultacji będziemy Państwa informować.

Z powodu podniesienia stopnia bezpieczeństwa BRAVO na terenie województwa podkarpackiego, prosimy aby na teren szkoły wchodzili jedynie chętni do uczestnictwa w konsultacjach. Prosimy także o zarejestrowanie na liście umieszczonej pod poniższym linkiem.

Rodziców uczestników konsultacji prosimy o wypełnienie poniższego kwestionariusza, który uczeń musi posiadać ze sobą podczas konsultacji.

Link do kwestionariusza:

Comments are closed.
Skip to content