Godło Polski
strona w budowie 

Zespół Szkół Plastycznych

im. Piotra Michałowskiego  w  Rzeszowie


DziennikOFFICE 365BIP

Godło Polski
strona w budowie 

Zespół Szkół Plastycznych

im. Piotra Michałowskiego  w  Rzeszowie


DziennikOFFICE 365BIP

WIELKI SUKCES UCZESTNIKÓW PROJEKTU eTWINNING

Logo szkoły

Czas nauki zdalnej nie stanowił dla nas przeszkody w realizacji inicjatyw międzynarodowych. Uczniowie naszej szkoły wzięli aktywny udział w międzynarodowym projekcie eTwinningowym realizowanym we współpracy z partnerską szkołą z Niemiec Alfred-Grosser-Schulzentrum w Bad Bergzabern. Owocem współpracy polskich i niemieckich uczniów były tzw. picturebooks, nawiązujące do książki niemieckiego autora Rafika Schami „Dłoń pełna gwiazd”.

Projekt uzyskał Krajową Odznakę Jakości, będącą wyrazem uznania dla pracy włożonej przez uczniów, nauczycieli oraz potwierdzeniem, że nasza szkoła dba o jakość edukacji i jest otwarta na współpracę europejską.

Informacje o zrealizowanym projekcie zostały również opublikowane w lokalnej prasie niemieckiej. Cieszymy się, że talenty i uzdolnienia naszych uczniów może podziwiać świat.

Serdeczne gratulacje dla uczniów i opiekuna projektu Pani Agaty Sztefko-Drozd!

Artykuł w prasie niemieckiej:

https://www.wochenblatt-reporter.de/bad-bergzabern/c-lokales/kunst-trotzt-corona_a285108

Prace projektowe uczniów naszej szkoły:

https://padlet.com/embed/f36e7fjjc75e

Comments are closed.
Skip to content