Godło Polski

Zespół Szkół Plastycznych

im. Piotra Michałowskiego  w  Rzeszowie


DziennikOFFICE 365BIP
Godło Polski

Zespół Szkół Plastycznych

im. Piotra Michałowskiego  w  Rzeszowie


DziennikOFFICE 365BIP
Nazwisko i imię Przedmiot
Bechta Renata Wychowawca w internacie
Białek Beata Język angielski
Bielecka Ewa Ceramika artystyczna
Bożek Marcelina Język polski
Celek Katarzyna Rysunek i malarstwo
Chlebek Paweł www Snycerstwo
Chłopik Anna Matematyka
Cichoń Gabriela Wychowawca w internacie
Czechowicz Dorota Psycholog
Dawidziak Radomir Kowalstwo artystyczne i metaloplastyka
Dąbrowska Aneta Biologia, chemia
Drzał Bogusława Wiedza o społeczeństwie, Historia i teraźniejszość
Ficek Anna Pedagog specjalna, Zajęcia rewalidacyjne
Figiela Wojciech Geografia
Garbaczewski Jacek Projektowanie graficzne, Podstawy projektowania
Głuchowicz Iwona Historia sztuki
Górska Ewelina Matematyka, informatyka, Podstawy przedsiębiorczości
Grzeszczak Julianna Projektowanie graficzne
Hubert Barbara  www Rysunek i malarstwo
Janas Barbara Biologia
Jodko Jan Kamil Projektowanie graficzne, Podstawy projektowania
Józefczyk Barbara Chemia
Kluz Agnieszka Pedagog szkolny, Doradztwo zawodowe
Kołodziej-Bartuzel Barbara Język francuski
Konieczny Barbara Język angielski
Korzec Andrzej  www Rysunek i malarstwo
Krawiec Jan Projektowanie graficzne
Krupa Bożena Projektowanie przestrzeni
Ligęza-Kliś Grażyna Zajęcia rewalidacyjne
Łańcucki Sebastian Historia sztuki
Magoń Jagoda Historia, Język polski
Marczydło Maciej Fizyka
Martowska-Topór Aneta Rysunek i malarstwo
Nałęcz Kazimierz Snycerstwo
Nowak Klaudiusz Ceramika artystyczna, Snycerstwo
Obirek Joanna Kierownik internatu
Ochalik Blanka Projektowanie graficzne, Podstawy projektowania
Olearka Paweł Podstawy fotografii i filmu
Pacześniak Rafał Rysunek i malarstwo
Pajda Beata Wychowanie fizyczne, Informatyka
s. Paluch Dominika Religia
Parys Barbara Wychowawca w internacie
Płoszaj-Kloc Katarzyna Język polski
Pomianek Piotr Kowalstwo artystyczne i metaloplastyka
Prajsnar Sławomir Rzeźba
Prokop Natasza (NP) Język polski
Pytko Marta Biologia, Geografia
Rogala Beata Język angielski
Rusinek Mirosław Rysunek i malarstwo
Rut Marcin Kowalstwo artystyczne i metaloplastyka
Samagalski Tomasz Wychowanie fizyczne, Edukacja dla bezpieczeństwa
Sandecka Katarzyna Projektowanie przestrzeni
Sienkiewicz Damian Projektowanie graficzne, Podstawy projektowania
Sowa Anna Bibliotekarz
Szalacha Dorota Wychowawca w internacie
Sztefko-Drozd Agata Język niemiecki, Filozofia
Śnieżek Sylwia Język angielski
Tittinger Katarzyna Wychowanie fizyczne
Tohl Monika Ceramika artystyczna
Tokarz Beata Projektowanie przestrzeni
Topór Bogdan Rzeźba
Wilkos Renata Język polski
Wiśniewski Waldemar Projektowanie przestrzeni
Włodarczyk-Rułka Agnieszka Projektowanie graficzne, Podstawy projektowania
Woźniak Katarzyna Ceramika artystyczna
Zając Anna Wychowawca w internacie

 

 

 

 

 

 

 

LISTA WYCHOWAWCÓW POSZCZEGÓLNYCH KLAS

LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH
Klasa Wychowawca
1A BOŻENA KRUPA
1B MARCIN RUT
1C MARCELINA BOŻEK
2A BLANKA OCHALIK
2B BARBARA KONIECZNY
2C KATARZYNA SANDECKA
3A JAGODA MAGOŃ
3B AGATA SZTEFKO-DROZD
4A RAFAŁ PACZEŚNIAK
4B JAN KAMIL JODKO
5C MONIKA TOHL
5D WALDEMAR WIŚNIEWSKI
5E MIROSŁAW RUSINEK
Skip to content