Godło Polski
strona w budowie 

Zespół Szkół Plastycznych

im. Piotra Michałowskiego  w  Rzeszowie


DziennikOFFICE 365BIP

Godło Polski
strona w budowie 

Zespół Szkół Plastycznych

im. Piotra Michałowskiego  w  Rzeszowie


DziennikOFFICE 365BIP

Nazwisko i imię         Przedmiot
Bazylko-Baran Agata (AB)         Podstawy przedsiębiorczości
Bechta Renata         Wychowawca w internacie
Bielecka Ewa (EW)         Ceramika artystyczna
Białek Beata (BB)         Język angielski
Chlebek Paweł (PC) www         Snycerstwo
Chłopik Anna (AC)         Matematyka
Cichoń Gabriela         Wychowawca w internacie
Dawidziak Radomir (RD)         Kowalstwo artystyczne i metaloplastyka
Dąbrowska Aneta (AD)         Biologia, chemia
Garbaczewski Jacek (GJ)         Projektowanie graficzne, projektowanie multimedialne
Głuchowicz Iwona (IK)         Historia sztuki
Górska Ewelina (EB)         Matematyka, informatyka
Grzeszczak Julianna (KR)         Projektowanie graficzne, projektowanie multimedialne
Hass-Brzuzan Anna (AH)         Rzeźba, ceramika artystyczna
Hubert Barbara (HB) www         Rysunek i malarstwo
Jodko Jan (JJ)         Projektowanie graficzne, projektowanie multimedialne
Kajda Zenobiusz (KJ)         Fizyka, informatyka
Kluz Agnieszka         Pedagog szkolny
Kołodziej-Bartuzel Barbara (K)         Język francuski
Konieczny Barbara (BK)         Język angielski
Korbelak Anna (KR)         Wychowawca w internacie
Korzec Andrzej (KA) www         Rysunek i malarstwo
Korzec Anna         Wychowawca w internacie
Krawiec Jan (KR)         Projektowanie graficzne
Krupa Bożena (KB)         Aranżacja wnętrz
Kuchniak Leszek (LK)         Snycerstwo
Łańcucki Sebastian (SŁ)         Historia sztuki
Magoń Jagoda (KN)         Historia, język polski, historia i społeczeństwo
Marczydło Maciej         Fizyka, przyroda
Martens-Skoczek Joanna (KN)         Język angielski
Martowska-Topór Aneta (AM)         Rysunek i malarstwo
Nałęcz Kazimierz (KN)         Snycerstwo
Niebylska Dominika (KN)         Matematyka
Obirek Joanna (OJ)         Język polski
Ochalik Blanka (BO)         Projektowanie graficzne
Olearka Paweł (PO)         Podstawy fotografii i filmu
Oliwiński Lucjan (LO)         Fizyka, matematyka
Orzechowski Michał         Rzeźba, Snycerstwo, Kowalstwo Artystyczne i metaloplastyka
Pacześniak Rafał (RP)         Rysunek i malarstwo
Pajda Beata (BP)         Wychowanie fizyczne, informatyka
s. Paluch Dominika         Religia
Parys Barbara         Wychowawca w internacie
Płoszaj-Kloc Katarzyna (KP)         Język polski
Prajsnar Sławomir (SP)         Rzeźba
Prokop Natasza (NP)         Język polski
Pytko Marta (KN)         Przyroda
Rogala Beata (RO)         Język angielski
Róg Jarosław         Kowalstwo artystyczne i metaloplastyka
Rusinek Mirosław (RU)         Rysunek i malarstwo
Rut Marcin (MR)         Kowalstwo artystyczne i metaloplastyka
Samagalski Tomasz (TS)         Wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Sandecka Katarzyna         Aranżacja wnętrz
Sienkiewicz Damian (SD)         Projektowanie graficzne, informatyka
Ks. Piotr Sofij         Religia
Sowa Anna         Pracownik biblioteki
Szalacha Dorota (DS)         Kierownik internatu
Sztefko-Drozd Agata (AS)         Język niemiecki, filozofia
Tittinger Katarzyna (KT)         Wychowanie fizyczne
Tohl Monika (TM)         Ceramika artystyczna
Tokarz Beata (BT)         Aranżacja wnętrz
Topór Bogdan (TB)         Rzeźba
Wiśniewski Waldemar (WI)         Aranżacja wnętrz
Włodarczyk-Rułka Agnieszka (AW)         Projektowanie graficzne
Wojtowicz Krzysztof (KW)         Podstawy projektowania

 

LISTA WYCHOWAWCÓW POSZCZEGÓLNYCH KLAS – ROK SZKOLNY 2020/2021

OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA SZTUK PIĘKNYCH

V OSSP               Ewa Bielecka
VI OSSP               Joanna Obirek
 
LICEUM PLASTYCZNE

III A LP               Beata Białek
III B LP               Tomasz Samagalski
IV A LP               Agata Sztefko-Drozd
IV B LP               Anna Chłopik
 
LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH

I A LP               Rafał Pacześniak
I B LP               Jan Kamil Jodko
II A LP               Barbara Kołodziej-Bartuzel
II B LP               Beata Rogala
II C LP               Monika Tohl
II D LP               Waldemar Wiśœniewski
II E LP               Mirosław Rusinek

 

 

 

Skip to content